Obowiązek informacyjny:

  1. Administratorem Danych jest Przychodnia Lekarska Obłuże II Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Sucharskiego 2
  2. Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest: Piotr Kowalski nr. tel. 507 254 032 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług medycznych.
  4. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 20 lat, wynikający z art. 29 ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.
  6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznawanych na mocy RODO.
  8. Podanie danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz nr Pesel jest wymogiem warunkującym możliwość wykonania usługi medycznej. Niezrealizowanie ww. wymogu będzie podstawą do odstąpienia od realizacji usługi medycznej.
  9. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.